Po tom, ako sa Juraj Loj objavil po boku Nely Pociskovej v seriálovom trháku Búrlivé víno, sa stal okamžite jedným z najobdivovanejších mužov slovenského šoubiznisu, ktorým je dodnes. Avšak mladý otecko najnovšie prekvapil zmenou imidžu!

Juraja Loja sme mohli nedávno sledovať v štvrtej sérii hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa predviedol ako bravúrny multitalent Justin Timberlake či divoká blondína Shakira. Vzhľadom na rôzne televízne premeny známeho herca nebude tá najnovšia síce veľmi šokujúca, no mnohé z vás rozhodne nepoteší!

Juraj Loj
Juraj Loj ako Justin Timberlake v šou Tvoja tvár znie povedome

Partner hviezdy seriálu Som mama Zuzany Kanócz, s ktorou vychovávajú troch spoločných drobcov, sa včera večer objavil v obľúbenej markizáckej relácii Dobre vedieť, kde by ste ho na prvú šupu ani nespoznali. Známy fešák sa totiž vedľa kapitána družstva Juraja Kemku posadil nielen s novým účesom, ale i úplne dohladka oholenou tvárou, čo mu poriadne ubralo na veku.

Juraj Loj

Kým nedávno prekvapil premenou k lepšiemu práve Kemka, ktorý si nechal narásť bradu, jeho herecký kolega a zároveň menovc sa dopustil presného opaku. Zo zrelého se*y ženského idola sa tak stalo chlapčiatko, i keď stále rozhodne pekné. 😁 A ako sa Lojova zmena imidžu páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Markiza.sk, YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial, zoomcastingtalents