Kali sa aktuálne nachádza na absolútnej špičke vrchola svojej kariéry, o čom svedčí aj cena Osobnosť televíznej obrazovky, ktorú si minulý víkend odniesol v rámci kategórie Spevák. Známy modroočko preto neušiel ani pozornosti obľúbenej moderátorskej dvojky v zložení Adela Vinczeová a Dano Dangl. Raper sa totiž už najbližšiu stredu objaví v relácii 2 na 1, kde nebudú chýbať ani seriáloví Oteckovia.

Šou 2 na 1 sa na obrazovkách TV Markíza teší u divákov obrovskej priazni a ako sa zdá, najbližšiu stredu nás bude čakať opäť časť plná vtipných a nečakaných situácií. Jej ústrednou postavou sa tentokrát stane raper Kali, ktorý bude musieť čeliť nielen nepríjemným úlohám od Adely a Dana, ale aj veľmi milým okamihom.

Jedno z prekvapení, ktoré si pre kouča The Voice Československo moderátori pripravili, bolo vystúpenie populárnych seriálových oteckov, a teda Filipa Tůmu, Vlada Kobielskeho, Braňa Deáka a Mareka Fašianga. Známi herci totiž Kalimu zaspievali jeden z jeho najväčších hitov Nejsom ten pravý, čím ho poriadne dojali.

Oteckovia

,,Herci, ktorí dojdu sem kvôli tomu, že som tu ja a spievajú môj text, ja sa z toho veľmi teším a furt som tu ako nejaký fanúšik iba, vieš,” zneli užasnuté slová čerstvého tatka, pričom v priloženom videu si môžete pozrieť krátku ukážku čísla, ktoré v stredu večer odznie v šou 2 na 1. Už sa nevieme dočkať!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/kali_records_official, Streamable, TV Markíza | Foto: YouTube, Instagram/oteckovia, dezertkalimusic