Známy markizácky herec sa aktuálne bráni voči kauze šoférovania pod vplyvom alkoholu, nakoľko ho jeden z kolegov v reálnom živote obvinil z požívania nežiadúcej látky za volantom. Seriálový hrdina však na margo chúlostivej záležitosti podal svojrázne vysvetlenie.

49-ročný Roman Slanina sa preslávil najmä ako predstaviteľ večne opitého Kokosa v humorom nabitom programe s názvom Horná Dolná. V seriáli sa málokedy vyskytuje v triezvom stave, no v bežnom živote ide o seriózneho umelca a dokonca poslanca mesta Rimavská Sobota.

roman slanina matej landl

Známeho televízneho predstaviteľa mali pred pár týždňami prichytiť policajti pri prekročení rýchlosti počas vedenia motorového vozidla, čo sa nezaobišlo bez rutinnej dychovej skúšky. Nemalý šok zažili muži zákona, keď herec, ľudovo povedané, “nafúkal”. Nepríjemné informácie nedávno vytiahol primátor mesta Rimavská Sobota Jozef Šimko.

Herec sa mal do role opitého štamgasta vžiť až príliš

„Dostal som informácie, že pán Slanina riadil motorové vozidlo pod vplyvom alkoholu. Chcel som, aby informoval poslancov aj svojich voličov, či je to pravda a ako k tomu došlo,“ informuje denník Nový čas. Hviezda seriálu Horná Dolná sa napokon všetkému postavila čelom. Slanina skutočne nezatĺkal, že k podobnému incidentu došlo, no zdôraznil, že príčinou pozitívnej dychovej skúšky nebol alkohol.

„Som roky liečený na poruchu pečene, prekonal som hepatitídu B a mám chronické ochorenie. Primátor Šimko to použil proti mne, lebo ide do veľkej politiky a chce rozptýliť hladinu a napáda každého pre všetko,“ obraňuje sa herec s odôvodnením, že za pozitívnym výsledkom stoja silné lieky užité krátko pred sadnutím do auta, čo je údajne momentálne stále predmetom vyšetrovania.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Horná Dolná herci

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial