Bývalá herečka Shannen Doherty je v umeleckej brandži známou osobnosťou. Zahrala si v mnohých úspešných seriáloch a všetko v jej profesijnom i súkromnom živote sa zdalo byť normálne. To sa však zmenilo v momente, keď jej príjemný stereotyp nabúrala krutá správa o jej zdravotnom stave.

Seriálova Brenda z “Beverly Hills 902 10” dostala začiatkom minulého roka od lekárov zdrvujúcu správu, ktorá jej zmenila život od základov. Herečka sa musela postaviť tvárou v tvár nepríjemnej chorobe, ktorá ju postupne oberala o sily i chuť žiť. Shannen na internete zdokumentovala začiatok svojej dlhej cesty boja o zdravie, keď sa srdcervúce vzdala svojich krásnych havraních vlasov. Neskôr podstúpila zákroky a aj počas týchto vyčerpávajúcich dní bola v neustálom kontakte so svojimi milovanými fanúšikmi. Jednu dobu sa zdalo, že to 45-ročná Američanka už vzdáva, čo sledovateľov jej Instagramu vôbec nepotešilo.

s1

Kvôli rakovine prsníka musela postúpiť mastektómiu a čo čert nechcel, choroba sa rozšírila aj do iných častí tela. V súčasnosti Shannen podstupuje ďalšiu invazívnu liečbu ožarovaním, aby mohla byť opäť zdravá. Seriálová čarodejnica bez obáv a bez problému mapuje svoje liečenie a aj tentokrát sa podelila s emóciami, ktoré prežíva. Shannen na svoj Instagram napísala: “Prvý deň ožarovania. Vyzerám, že odtiaľto utečiem. Ožarovanie je pre mňa veľmi desivé. Zrejme tomu bude tým, že nevidím ten laser, nevidím tú liečbu. Vidím len prístroj, ktorý sa pohybuje okolo mňa a desí ma to. Som si však istá, že si raz na to zvyknem, ale teraz to nenávidím.”

shan

Zdroj/Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.