Pre Leighton Meester boli jej tmavé gaštanové vlasy charakteristickou črtou. Takto sa zafixovala u fanúšikov seriálu Gossip Girl a lichotivému vzhľadu bola verná aj väčšinu svojho života. Rozhodnutie, ktoré v týchto dňoch učinila, je preto pre mnohých poriadnym prekvapením!

Hollywoodska hviezda to riskla s platinovou blond! Za túto premenu sa môže poďakovať kaderníčke Aure Friedman, ktorá vyčarovala nové koruny krásy aj takým hviezdam, ako kočkám Lady Gaga či Jennifer Lawrence. Dosiahnuť tak dokonalú platinu trvalo šesť hodín a s novým výzorom sa herečka ihneď pochválila aj na sociálnej sieti.

Málokto však vie, že Leighton je aj v skutočnosti prirodzenou svetlovláskou. Herečka si začala farbiť vlasy práve kvôli postave Blair Waldorf, čo si žiadalo odhodiť jemnosť blondínky a vžiť sa do role panovačnej intrigánky. Tak sa začal maratón premien, ktorých sa nevedela vzdať ani v súkromnom živote, až doteraz.

Zdroj: elle.com | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.