Je viac než jasné, že Susedia sa stali novým seriálovým hitom slovenských divákov, ktorí si v pondelok večer čoraz radšej sadajú k televíznym obrazovkám. Nová séria, ktorá sľubovala 10 častí, je však v polovici a my vieme, či sa môžeme tešiť na dalšie epizódy alebo to tvorcovia zabalia.

Známi herci a zabávači Peter Marcin & Andy Kraus si po rokoch vyriešili svoje spory a vrátili sa na scénu v plnom nasadení. Zdá sa, že prestávka im prospela, pretože prišli s pokračovaním seriálu, ktorý ohúril väčšinu Slovákov. Ľudia sú z nových epizód nadšení, väčšina z nich by počas týždňa prijala aj viac častí. Aktuálna séria sa síce blížia ku koncu, čo však neznamená definitívny koniec Susedov!

Andy Kraus prezradil, že sa s Petrom Marcinom a Televíziou Markíza dohodli na dalšom pokračovaní sitcomu, z čoho sa tešia nielen herci, ale aj diváci. Ako sám tvrdí, natáčanie nie je nikdy isté, pretože je to ako v tenise. Treba myslieť na každú jednu loptičku a nie hneď na celý zápas. V ďalšej sérii by tvorcovia nechceli nič meniť a prvoradá je pre nich spätná väzba od divákov. Budú robiť to, čo sa páči im, preto sa rozhodli, že v nových častiach sa budú objavovať staré známe hlášky, ako napríklad ,,Zuza, nedráždi!“ alebo ,,To nemdopadne dobre!“ Je tak jasné, že Susedia sa súčasnou sériou nekončia a diváci sa môžu tešiť na ďalšie epizódy, ktoré si pre nich Markíza pripravila! :)

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: FB/Susedia