Iba prednedávnom sme vás informovali o skutočnosti, že sa budú natáčať nové časti Gilmoriek“a dnes pre vás máme ďalšiu fantastickú správu. Všetci herci jedného z najobľúbenejších seriálov všetkých čias ,,Friends” sa opäť spoja a natočia jednu výnimočnú epizódu na počesť režiséra Jamesa Burrowsa!

Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey a Phoebe je šestica nerozlučných priateľov, ktorí z televíznych obrazoviek zmizli už pred viac ako dvanástimi rokmi. Napriek tomu si našli svoje pevné zázemie a dodnes sa vysielajú staré časti ,,friendsov” na celom svete. Fanúšikovia dlho čakali na jeho pokračovanie, o ktorom sa šepkalo už veľakrát, no vždy jeden z hlavných predstaviteľov nesúhlasil. Dnes však pre vás máme skvelú správu. Po dlhej dobe sa to konečne podarilo a 21. februára odvysiela stanica NBC výnimočnú časť na počesť Jamesa Burrowsa, ktorý prednedávnom natočil tisícu epizódu sitcomových seriálov!

wallpapersdsc

Pracoval na projektoch ako ,,The Big Bang Theory”, ,,Frasier”, ,,Mike & Molly” či ,,Will & Grace”. Špeciálna časť bude mať dve hodiny a zahrajú si v ňom aj herci z ostatných spomínaných projektov. Ako sa hovorí, keď neprší, aspoň kvapká, a preto sa tešíme, že minimálne takto uvidíme našich obľúbených friends” opäť pokope.

gtsstatic

Foto: wallpapersdsc, gtsstatic, superbwallpapers.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)