Seriál “Pretty Little Liars” (“Roztomilé mrchy”) sa začal vysielať v roku 2010 a už od prvej časti si získal srdcia mnohých divákov po celom svete. Nanešťastie, tento rok tvorcovia fanúšikom oznámili, že úspešná snímka s originálnym dejom končí. Hlavným predstaviteľkám však zostane na toto neobyčajné obdobie večná spomienka!

Americký seriál Roztomilé mrchy zaznamenal obrovskú sledovanosť už od prvej časti, a to najmä vďaka zaujímavej zápletke, ktorá oslovila rôzne vekové kategórie po celom svete. Roky sa držal na popredných priečkach najobľúbenejších seriálov a fanúšikovia doslova obdivovali hlavných predstaviteľov tohto zamotaného príbehu. Pri každej epizóde zadržiavali dych od napätia, pretože tvorcovia im zakaždým ponúkli niečo, čo sa ťažko rozdýchavalo. Žiaľbohu, aj tento dobrý seriál raz musel skončiť, a tak siedma séria bola finálna.

Kamarátky na život a na smrť však urobili niečo, čo nikto neočakával. Na toto pracovné a zároveň krásne priateľské obdobie si dievčatá nechali urobiť špeciálnu spomienku v podobe jedinečných tetovaní. Troian, Shay, Lucy, Ashley, Sasha a Janel si dali na svoj “shh” prst urobiť iniciálky hlavných postáv, ktoré v snímke stvárnili. :)

 

 

View this post on Instagram

We got the Shhhhhhh immortalized. #pllforever

A post shared by Janel Parrish (@janelparrish) on

 

View this post on Instagram

M. Forever.

A post shared by Janel Parrish (@janelparrish) on

Foto: Instagram, wallpaperlayer.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.