Obľúbený markizácky trhák Oteckovia, ktorý na nedávnej ankete OTO zabodoval na celej čiare, prináša divákom výnimočný druh zábavy i napätia. V pozadí strhujúcich príbehov ale občas stoja peripetie, ktoré na obrazovkách neuvidíte. Počas natáčania sa totiž tvorcovia seriálu stretávajú so zamotanými situáciami rôzneho druhu, o akých ste doteraz možno vôbec netušili!

Príbehy o štyroch slávnych oteckoch a ich podarených ratolestiach si za jediný rok srdcia Slovákov dokonale získali. V zákulisí sa ale niekedy odohrávajú veci, aké vás môžu poriadne prekvapiť. Vedeli ste napríklad o tom, že Marek Fašiang trpí panickým strachom z hadov?

oteckovia

Zrejme najzložitejšej situácii museli scenáristi čeliť v momente, keď sa mal seriálový veterinár Tomáš stretnúť zoči voči so živým plazom. Sympatický herec totiž svoj strach ovládnuť nedokázal, čo napokon prinieslo zmeny v deji. Obľúbený idol žien trpí až takou fóbiou, že údajne nebol schopný chytiť ani dážďovku, ktorú si jeho seriálová dcéra Julka tajne vzala do škôlky.

S Marekom Fašiangom sa spája ešte jedna zaujímavosť, o ktorej ste zrejme nevedeli. Fešný herec totiž úlohu veterinára prijal až po veľmi dlhom hľadaní vhodnej osoby, ktorá by dokonale stvárnila Tomášovu povahu. Nakoniec sa to ale predsa len podarilo a tento výber sa tvorcom seriálu bezpochyby vydaril.

Tajomstvá detských postáv

Krásna Julka (Laura Gavaldová) má k zvieratkám veľmi pozitívny vzťah. S chameleónom Ernestom si vraj výborne “rozumie” a spolu s ostatnými deťmi patrí k takým nadšencom domácich miláčikov, až sa vraj scénky so zvieratami natáčajú omnoho dlhšie ako tie ostatné.

oteckovia

Vtipné tajomstvá ukrýva aj detský herec Tobias Král, predstaviteľ malého Maxa. Ten je totiž veľkým milovníkom lego stavebnice – táto hračka sa tak na pľaci počas natáčania nesmie ani len objaviť, inak by detská hviezda ihneď zabudla aj na pracovné povinnosti. Tobias si tiež rád do scenára pletie vlastné vymyslené slovíčka, na ktorých sa parádne baví celý štáb.

S detskými postavami sa ale spájajú aj veľmi prísne pravidlá. Mladí herci musia napríklad pred natáčaním odovzdať všetky mobily a počas pracovných dní líhajú do postele už o deviatej večer.

oteckovia

Najvtipnejší moment Oteckov

Na záver vám prezradíme, ktorá scénka patrila v zákulisí Oteckov medzi tie najzábavnejšie – obľúbené postavy sa najviac zasmiali v okamihu, keď mal Filip Tůma odniesť svoju seriálovú manželku Moniku Hilmerovú na gauč, no akosi sa netrafil a dvojica tvrdo pristála na podlahe. Napriek tomu, že sa prítomní na chvíľu o zdravie hercov obávali, nakoniec sa na nevydarenej romantike všetci dosýta zasmiali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, Pixabay.com