Či ste patrili ku skalným diváčkam seriálu Búrlové víno alebo nie, príbehy z vinárskeho prostredia sú vám určite známe. Markizácky projekt sa totiž zaraďuje k najúspešnejším počinom, aké kedy modrožltá televízia odvysielala. Aj preto si zrejme povedala, že by bola škoda, keby dramatická romanca zapadla prachom.

Búrlivé víno, v ktorom sa hlavných úloh zhostili Nela Pocisková, jej terajší partner Filip Tůma, Juraj Loj, Emil Horváth či Monika Hilmerová, vysielala TV Markíza od roku 2013. Diváci seriálu zachovávali priazeň až do konca augusta 2017, kedy prišli osudy postáv do svojho finále.

Po takmer trojročnej odmlke, nakoľko sa v roku 2018 seriál reprízoval, prichádza pre fanúšikov dobrá správa – Búrlivé víno sa opäť vracia na obrazovky. Oddnes, a teda 12. apríla, si budete môcť známych hercov vychutnávať každý deň počas pracovného týždňa  o 14.30 v dvoch častiach po sebe na TV Doma. Avšak má to jeden háčik – na nové zápletky sa tešiť nemôžete, keďže sa zase raz jedná iba o opakovanie tých, ktoré už boli natočené v minulosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/Búrlivé víno