Serena Williams sa spolu so snúbencom Alexisom teší už od 1. septembra 2017 zo svojho prvého dieťatka. Je pochopiteľné, že po pôrode sa svetovo uznávaná tenistka k tejto radostnej správe ešte nevyjadrila, no konečne prišiel ten deň, kedy prelomila svoje mlčanie a urobila to naozaj veľmi originálne.

V apríli 2017 sa do sveta dostala vskutku šokujúca správa, ktorú na verejnosť vypustila samotná čokoládová kráska. Na svoj Snapchat totižto nechtiac uverejnila snímku, na ktorej bol napísaný veľavravný nápis „20. týždeň“. Nakoniec vysvitlo, že Serena je po prvýkrát v požehnanom stave a otcom ich malého klbka radosti je jej snúbenec Alexis Ohanian.

V súčasnej dobe sú z nich novopečení rodičia, ktorí prežívajú jedno z najkrajších období vo svojich životoch. Aj napriek tomu, že narodenie ich dieťaťa v podstate oznámila dobrá kamarátka samotnej tenisovej hviezdy, Serena sa rozhodla, že sa k tejto téme vyjadrí až po čase. Úspešná športovkyňa takmer po dvoch týždňoch konečne prelomila „bobríka mlčanlivosti“, keď na internete uverejnila jej milovaná polovička krátke, no veľmi roztomilé video s názvom „Hello, world“. V ňom je zachytený nielen priebeh jej tehotenstva, ale svet sa zároveň dozvedá, že si dievčatá v nemocnici poležali trošku dlhšie kvôli komplikáciám. Šťastní rodičia nakoniec ukázali aj svoj malý pokladík a prezradili i meno. Ich dcérka sa volá Alexis Olympia Ohanian, Jr.

Foto | Video: Instagram, YouTube