Serena Williams, jedna z najúspešenejších tenistiek sveta, a jej snúbenec Alexis Ohanian sú oficiálne rodičmi. Svoju prvorodenú dcérku privítali na svete v piatok 1.9.2017, no prv, než stihli oni sami povedať verejnosti čo i len jediné slovko, s oznámením novinky ich predbehla svetoznáma kamoška Sereny – Beyoncé.

 

Nevydržala to

Dá sa pochopiť, že najlepšie kamarátky spolu prežívajú každú veľkú radosť a inak to nebolo ani v prípade Beyoncé a Sereny. Keď čokoládová tenistka porodila svoju prvorodenú dcérku, ,,kráľovná Bey” ten nápor vzrušenia nezvládla a veľkú správu ohľadom dieťatka oznámila prostredníctvom Instagramu práve ona. Urobila to však ešte predtým, než sa svojou ratolesťou stihla pochváliť novopečená mamička či niekto z jej rodiny. Gratulácia jednej z najväčších speváckych dív súčasnosti voči najznámejšej tenistke sveta však mala obrovský úspech a fanúšikov dostala do vytrženia.

Beyonce Serena Williams gratulacia na insatgrame

“Kamky”

K veľkolepému blahoželaniu speváčka pripojila štýlovú fotku Sereny ešte s bruškom a na čierny podklad napísala „Gratulujem Serena!“ Dve populárne dámy sú priateľkami už dlhé roky a ich vzájomná verejná podpora či stretávanie sa nie je žiadnym prekvapením. V najbližšej dobe zrejme môžeme očakávať fotografie zo spoločného kočíkovania detí čokoládových krások. :)

Serena Williams Beyonce gratulacia k porodu

Serena Williams Beyonce gratulacia k porodu

Serena Williams porodila dceru

Zdroj: bustle.com | Foto: Instagram