Slovenský raper Michael Kmeť sa po rozpade manželstva so speváčkou Tinou dal dokopy s influencerkou a tanečnicou Cynthiou Tóthovou. Mladá blondínka sa tak zrazu začala stretávať so situáciami, o akých väčšina jej rovesníčok nemá ani páru. Aký vzťah má s deťmi svojho drahého a ich mamou?

Raper Separ a Cyntia Tóthová vzťah zoficiálnili v máji tohto roku, i keď pár tvorili už niekoľko mesiacov predtým. Dnes svoju lásku hrdo prezentujú na verejnosti, a tak mnohých zaujíma, ako 22-ročnú tanečníčku prijali ratolesti jej o 13 rokov staršej polovičky. Otázku na telo kráske položila moderátorka Lucia Medveď Patáková, ktorá nedávno Cynthiu spovedala v magazíne Pohofka

,,Nebolo to že ťažké, ale Anička je taká špecifická… ona je taká ignorantka trošku, ona si musí zvyknúť na toho človeka. Keď si zvykne, tak je akože super,“ prezradila Luckina hosťka. Následne prešla i k Leovi, ktorého biologickým otcom nie je Separ, ale futbalista Richard Lásik.

,,Leo je zas úplne iný ako Anička. On je ako keby s každým hneď kamoš. Ako keby si ho poznala už dlhšie,“ pokračovala Cynthia, ktorá priznala, že mala pred prvým stretnutím s deťmi obavy. Napokon však všetko dobre dopadlo a dnes spolu vychádzajú výborne. To sa ale nedá povedať o vzťahu s ich maminou Tinou.

,,No my sme sa ešte nestretli. Nikdy… Ja by som s tým bola v pohode tak, že sa stretneme, ale asi z jej strany to je trošku inak,“ rozpačito uviedla príťažlivá influencerka, dodávajúc, že so známou speváčkou kamarátky nie sú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Cynthia o vzťahu s Tinou

Celý rozhovor so Cynthiou

Zdroj/Foto: YouTube/Magazín Pohofka, Instagram/cynthia_tothova, tinaslovakia, separ_dms