Minulý rok o takomto čase by rapera Michaela Kmeťa zrejme ani v najhoršom sne nenapadlo, aké ťažké životné skúšky ho čakajú. Najprv rozchod s manželkou Tinou, potom diagnostikovaná rakovina a aby toho nebolo málo, do cesty mu prišlo aj ochorenie Covid-19. Separ si tak povedal, že je najvyšší čas zmeniť prostredie a konečne si trošku s rodinou užiť.

Každý, kto má skúsenosti s rakovinou, vie, že to v žiadnom prípade nie je prechádzka ružovou záhradou. ,,Najhorší stav, čo som v živote mal. Nevedel som, že taký stav existuje,” v nedávnom rozhovore s moderátorom Osťom sa Separ vrátil do tretieho cyklu svojej chemoterapie, po ktorej sa konečne mohol tešiť z pozitívnych výsledkov. Presne na Silvestra sa hudobník dozvedel, že rakovinu nateraz porazil.

Po rakovine Covid-19

Netrvalo dlho a bývalý partner speváčky Tiny sa opäť zvíjal v bolestiach, tentokrát ho premohol Covid-19. Aj toto ochorenie sa mu ale podarilo úspešne prekonať. A tak sa Separ rozhodol, že po nepríjemnom polroku je čas vymeniť Slovensko za exotiku, čo sa však v týchto ťažkých časoch pandémie u mnohých s pochopením nestretáva.

,,Čo sa týka kovidu vo svete, skreslený pohľad médií, ktorý vám ponúkajú, je tak mimo, že vám len odporúčam ísť sa niekam pozrieť, ak vám to možnosti dovoľujú,“ prihovára sa svojim fanúšikom potetovaný hudobník. ,,Vedeli ste, že po prílete k nám vôbec nevyžadujú negatívny pcr test? Miesto toho uvažujú o štátnej karanténe, ktorá prebieha v takých šrotových podmienkach s tak odporným jedlom a s tak os*atými kúpeľňami, že to neviem, čo za potkana by si musel byť, aby si to tam vydržal 2 týždne,“ zamýšľa sa Separ, ktorý nerozumie poznámkam, že nemal za takýchto okolností nikam chodiť.

Odmena za prekonanie bolestivého odbobia

,,Prečo by som po polroku strávenom po nemocniciach nemohol vybehnúť niekam, kde je úplne bezpečne, kde sa žije normálny život a je teplo a more? Koronu som prekonal a nemal som úplne hladký priebeh, preto ju nespochybňujem… No to, čo sa deje u nás, a čo za bludy ľuďom tlačia do hláv, je nonsens…,“ na Instagrame ďalej píše Separ, podľa ktorého by sa ľudia oveľa viac báli infarktu a rakoviny ako Covidu, keby boli denne informovaní o tom, koľkí zomreli na tieto diagnózy.

,,Pri bazénoch leží milón národností z celého sveta bez rúšok. To by mal byť Dubaj centrom mutácií z celého sveta, ale nie je,“ uvádza dovolenkujúci otecko, ktorého dobrodružstvo v Dubaji vôbec nekončí, nakoľko má namierené do Zanzibaru. ,,Nevidím dôvod tam neísť… Menej sa bojte a viac rozmýšľajte sami za seba, uzatvára svoj príspevok Separ, ktorý Slovákom odkazuje, že nenávisť k ľuďom, čo cestujú, situáciu nevyrieši. ,,Percento nakazených cestovateľov je tak nízke, že väčšia pravdepodobnosť, že sa nakazíš, ti hrozí doma….“

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/separ_dms