Diváci druhej série markizáckej svadobnej šou mohli po odvysielaní premiérových epizód ostať mierne sklamaní. Prvá dvojica Diana a Michal si od samého začiatku nezapasovali a samotný obrad spolu s medovými týždňami sa niesli v napätej atmosfére. To sa ale nedá povedať o druhom páriku, kde to priam neuveriteľne zaiskrilo!

V doposiaľ odvysielaných dieloch Svadby na prvý pohľad sme boli svedkami rôznorodých príbehov odvážnych adeptov na lásku, ktorí sa nechali nahovoriť na sociálny manželský experiment. Všetci aktéri boli spočiatku opatrní a prípadné prejavy citov si nechávali na neskorší čas.

Tentokrát prichádza prekvapenie, aké tu ešte nebolo. Odborníci sa zjavne po prvýkrát trafili úplne do čierneho, keď sympatickému barberovi Adamovi pridelili vyšportovanú nevestu Veroniku. Televízni mladomanželia začali po sebe hádzať náruživé pohľady už pred oltárom a neskôr sa na hostine poriadne odviazali.

Čerešničkou na torte sa stal moment, kedy si novopečené markizácke hviezdy dopriali trošku súkromia. Na sedačke si obďaleč romanticky hrkútali a po pár minútach sa bezhlavo vrhli do okúsenia vášnivých bozkov. Hlavní aktéri v dokrútkach priznali, že sa na seba od prvých chvíľ nedokážu vynadívať!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Tvmarkizaofficial