Keď nevyhrať, aspoň sa zúčastniť. Ak sa zúčastniť, tak len vo veľkom štýle! Sebavedomý rodák z Prahy, ktorý sa v Anglicku živí ako fitness tréner, neváhal a zúčastnil sa castingu aktuálneho ročníka X Factoru. Simonovi Cowellovi či Nicole Scherzinger predviedol vskutku jedinečné číslo, na ktoré hviezdna porota tak skoro nezabudne! 

25-ročný Martin Beck odišiel do Anglicka, aby si začal plniť svoje sny. Jedným z nich bolo evidentne aj vystúpenie v šou X Factor, kde predviedol naozaj jedinečné číslo. Mladý inštruktor nebojácne vstúpil pred porotu, kde zaspieval svoju autorskú skladbu ,,Friday night” (piatková noc). Spočiatku rozpačité reakcie všetkých prítomných sa každým ,,tónom” menili na výbornú zábavu. Okrem toho, že niečo obdobné, ako uvidíte vo videu, sa doposiaľ nikomu nepodarilo, Martin sa stal prvým zdieľaným súťažiacim tohtoročného X Factoru na oficiálnej fanpage na YouTube. Čo myslíte, postúpil ďalej? :)

Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)