Michala poznajú najmä diváci relácie Svadba na prvý pohľad, kde sa sympatický mladík pokúsil nájsť životnú partnerku. Avšak s Diankou, ktorú mu vybrali odborníci na lásku, to nevyšlo – teplo našiel nakoniec v náručí fanúšičky. 

Miško a jeho priateľka Monika berú svoj vzťah veľmi vážne. Len krátko nato, čo sa po prvýkrát pochválili spoločnou zaľúbenou snímkou, sa objavili informácie, že plánujú spoločné bývanie. Žiaľ, tento sen sa rúca.

Zamilovaný párik zatúžil po vlastnom domčeku, no pri budovaní nového domova sa nepekne popálil. ,,Chcem všetkých upozorniť na podvodné praktiky stavebnej firmy z Rimavskej Soboty. Pred rokom, dňa 24. 11. 2020, sme podpísali zmluvu na stavbu mobilného drevodomu s dodaním do cca apríla 2021,“ cituje slová nešťastného televízneho ženícha Nový Čas.

Michal prišiel kvôli podvodníkom o poriadne mastnú čiastku. ,,Po prevode prvej zálohy 6 000 eur a následne o 2 mesiace, keď už bola postavená v Rimavskej Sobote vo firme hrubá stavba, ktorú som osobne navštívil, som previedol druhú splátku 11 000 eur. Potom sa postupne začali vyhovárať, prestali dvíhať telefóny, preberať poštu,“ uviedol Košičan, ktorý pre nekalé podnikanie stratil 17 000 eur – tie mal zaplatiť z pôžičky. A vraj nebol sám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Všetci poškodení sme z toho na nervy. Väčšinou sme prišli približne o 15 000 – 20 000 eur. A zamestnancom by mal dlhovať cca 10 000 eur, čo písali. Je to celé strašné a masaker,“ povedal pre vyššie spomenutý zdroj vášnivý rybár. Michal nenechal nič na náhodu a spoločne s partnerkou sa rozhodli podať trestné oznámenie.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/majkelmatej, TV Markíza