V poslednej dobe Instagram, Facebook, ale aj iné sociálne siete praskajú vo švíkoch pod ľuďmi, ktorí majú prívlastok „fitness“ (blogerky, vlogerky, premena po sviatkoch sem a tam..). NAŠŤASTIE je ešte stále veľký počet tých z nás, ktoré by vymenili šalát z púpavy a dve hodiny vo fitku za dvojité „menučko v Mekáčí“. Pre tie, ktoré ste sa v nasledujúcich riadkoch našli rovnako ako ja, máme skvelú správu. Najnovší módny kúsok bude práve pre vás a nosiť ho môžete každý deň!

Spoločnosť McDonald´s sa vydala na dráhu spolupráce s briliantnou klenotníčkou Nadine Gohs a vytvorili niečo, pri čom zaplesá nejedno srdiečko. Týmto kúskom je prsteň s názvom „The Bling Mac“ a je inšpirovaný mnohými obľúbeným Big Macom.

Prsteň je zložený z častí, ktoré pripomínajú jednotlivé „rady“ Big Macu a celý je osadený diamantami. Každá z nás si nájde ten svoj, je vyrobený v troch veľkostiach, presne ako Big Mac- Grand Big Mac, The Big Mac, and The Mac Jr. Tento doplnok vás (alebo vašu polovičku) vyjde na skromných 12 000 dolárov. Odteraz budete môcť mať váš obľúbený Big Mac po ruke (alebo doslova NA RUKE) každý deň! Krajší darček na Valentína si naozaj nevieme predstaviť! :D

Foto: Instagram, PxHere