Anna a Lucy sú zrejme najidentickejšie dvojčatá na svete, veď ako inak by sa dalo vysvetliť, že dievčatá spolu dlhé roky prejavovali lásku a zdieľali posteľ s tým istým partnerom. Pred pár dňami ich ,,vzťah” nabral na obrátkach a spoločne sa rozhodli, že svoj zväzok spečatia manželským sľubom!

31-ročné dvojičky z Austrálie sú známe tým, že sa celý život snažili o to, aby sa na seba čo najviac podobali. Ich snaha mala za následok mnohonásobné plastické operácie, ktorými sa snažili odstrániť malé rozdiely v ich výzore. Okrem bežného sesterského “zdieľania oblečenia” sa však delili aj o niečo iné- Anna a Lucy totiž chodili s jedným mužom!

 

Mechanik Ben Byrne ,,vyhral” srdce oboch dievčat. Ako sa vyjadril, zo začiatku bolo obtiažne randiť s dvoma dievčatami zároveň, avšak po čase našiel spôsob, ako sa venovať jednej i druhej. Obom sa snaží dať rovnakú pozornosť a docieliť tak rovnováhu v ich vzťahu.

 

Tento nezvyčajný trojčlenný pár sa rozhodol svoju lásku spečatiť manželským sľubom. Mnohí fanúšikovia tohto špecifického páru majú obavu o legálnosť ich zväzku, avšak dvojičky si s tým hlavu nelámu, a dokonca plánujú tehotenstvo v rovnakom období.

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.