Posledný týždeň na Farme znamená pre viacerých farmárov koniec pôsobenia v súťaži. Prvá trojica v zložení Mišo, Renáta a Daniela sa už s výhrou 75 tisíc eur definitívne rozlúčila. V boji o obrovský balík peňazí tak zostali poslední štyria hrdinovia. A práve táto zostava vyvolala poriadnu lavínu kritiky.

V najbližšej eliminačnej súťaži si sily zmerajú Karin Dvořáková, Dominik Porubský, Milan Vysokai a Peter Harezník. Zatiaľ čo spomínaní chlapi počas svojho pôsobenia v rybárskej osade zanechali za sebou kus práce – o nebojácnej blondínke sa to veľmi povedať nedá. Tá už totiž bola neraz skritizovaná za to, že pred zrkadlom strávila viac času než pri zvieratách či ťažkej drine.

karin farma

Na Karininu nečakanú účasť v semifinále sa diváci pozerajú dosť skepticky. Počas celého týždňa sa tak objavujú komentáre, ktoré obviňujú organizátorov slávnej reality show z toho, že plavovláske držia palce viac než ostatným.  Bystričanka totiž preplávala všetkými ťažkými disciplínami bez náznaku akýchkoľvek problémov a zanecháva za sebou jedného hráča za druhým.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

karin farma

Dnes sa preto na oficiálnom profile Farmy strhlo hotové peklo. Ľudia vyčítajú televízii nielen nezvládnuté podmienky súťaže počas desiatej série, ale tiež práve Dvořákovej postup až do semifinálového kola. “Väčší lenivec, respektíve lenivka ešte na žiadnej Farme nebola. Preplávala lenivosťou, hlúposťou a svojou sprostosťou. To ja nepochopím, ako toto všetci okolo mohli dopustiť, na čele s režisérom!” ozvala sa rozhorčená fanúšička markizáckej šou.

“Tu platí zlaté pravidlo – keď sprostý má šťastie,” neodpustila si uštipačnú poznámku ďalšia z komentujúcich. Podľa reakcií divákov je teda úplne jasné, že by mladú farmárku zo súťaže už dávno vyrazili. Ktovie, či sa im napokon toto prianie aj splní – nakoľko by podľa niektorých indícií mala Karin Dvořáková statok opustiť práve dnes večer.

karin farma

karin farma

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Karinnett

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.