Neslávne obdobie autorky singlu „Fetish“, ktoré ju priviedlo na psychiatrickú kliniku, prepuklo v októbri 2016, následkom čoho zrušila svoje turné. Čerstvá 25-ka sa však o bližšie informácie ohľadom zdravotných ťažkostí podelila až teraz, a to konkrétne pre magazín In Style. Napriek depresiám a psychickým problémom, ktoré ju na istý čas odpísali z výslnia Hollywoodu, sa vrátila silnejšia ako kedykoľvek predtým.

 

Minulosť

„Odišla som na 3 mesiace a bola to tá najlepšia vec, ktorú som mohla urobiť. Nemala som nič ani mobil a bála som sa. Bolo to však úžasné a veľa som sa naučila. Žila som na vidieku, nečesala sa a skúsila som terapiu s koňmi,“ odhaľuje podrobnosti zo svojej ťažkej životnej kapitoly. „Bola som mladá, ľahko ovplyvniteľná a neistá. Snažila som sa mať usporiadanú myseľ, no nemala som,“ vyznala sa kráska slovami, ktoré jemne nabádajú na minulosť s expriateľom Justinom Bieberom. Ako speváčka už niekoľkokrát priznala, depresie boli prejavom systémového lupusu, no oficiálny dôvod speváčka doteraz priamo neprezradila.

Pomohla nová láska

V súčasnosti brunetka stále pokračuje v terapii. Priznáva, že je pre ňu dôležité hovoriť o svojom stave aj vtedy, keď cíti, že je všetko v poriadku. Vzťah so speváckym kolegom The Weekndom, ktorého skutočné meno je Abel Tesfaye, jej dodal veľa energie pri návrate do sveta šoubiznisu: „Po svojom boku chcete niekoho, kto k vám niečo pridá, nie doplní, ak chápete. Som šťastná, pretože on je môj najlepší priateľ viac, než ktokoľvek iný.“

Selena Gomez o lieceni depresie

Vplyv médií

Selena sa však vo svojej spovedi vyjadrila aj na tému sociálnych sietí, kde má ako najsledovanejšia osoba Instagramu rozhodne čo povedať. „Je fajn mať spojenie so svetom, vidieť veci a informovať sa, čo robia moji známi. Zároveň tak ale média vedia ovplyvňovať ľudí, čo si majú myslieť, ako majú vyzerať. Sú tu aj ľudia, ktorí sa snažia nájsť na vás zlé veci a dohnať vás k tomu, aby ste sa cítili zle. Pod týmto tlakom a zmätkom je jednoducho ťažké prísť na to, kým vlastne ste,“ dodala pre septembrové vydanie magazínu In Style.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.