Uhrančivý pohľad, dievčenský úsmev a vlasy bohyne. Mnohé ženy sa často pýtajú, ako to tá Selena Gomez robí, že je aj bez nánosov masívneho make upu taká krásna a očarujúca. Odpoveď je jednoduchá. Speváčka používa najmä jemné líčenie, ktoré zvládnete aj vy bez akejkoľvek pomoci!

Selena Gomez sa počas svojho turné ,,Revival tour” rozhodla, že sa svojim fanúšikom ukáže bez nánosov akéhokoľvek make-upu, tesne predtým, ako ju maskérka začala líčiť na koncertné pódium. S celým svetom sa tak podelila o jednoduchý tutorial, vďaka ktorému sa môžete namaľovať presne tak, ako krásna Selena. Skúsite to dnes aj vy? :)

Selena's Makeup Artist, Melissa, walks us through her eye shadow look for the #RevivalTour. Tag us as you recreate this look!

A post shared by Official Revival Tour (@revivaltour) on

 

Hriešne krásne oči ako Selena Gomez

Krok 1.

Selena 1

Krok 2.

Selena 2

Krok 3.

Selena 3

Krok 4.

Selena 4

Krok 5.

Selena 5

Krok 6.

Selena 6

Tadáááááááá

Selena 7Foto: Instagram, wallpaperswide.com | Video: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)