Americká speváčka Selena Gomez neprežívala v poslednom čase práve najšťastnejšie obdobie. Potom, ako jej diagnostikovali ochorenie zvané lupus, začala trpieť depresiami, zrušila turné a stiahla sa do úzadia. V posledných týždňoch to však vyzerá, že nabrala druhý dych a oznamuje jednú skvelú správu za druhou. 

Krátko po tom, ako svet obletela správa o vzťahu Seleny Gomez s hudobníkom The Weekndom, s ktorým je vraj mimoriadne šťastná, stihla vypustiť do sveta nový singel v spolupráci s nórskym DJ-om Kygom. O speváčke je všeobecne známe, že kraľuje sociálnej sieti Instagram, a tak sa niet čo čudovať, že dnes jej profil prekonal hranicu 110 miliónov sledovateľov! Speváčka sa tak stala prvou osobnosťou, ktorú na tejto sieti sleduje viac ako 100 miliónov ľudí. Za ňou nasledujú speváčky Taylor Swift a Beyoncé. Pri tejto príležitosti Sel zverejnila fotku, pod ktorou ďakuje všetkým svojim fanúšikom.

Selena Gomez

,,Ďakujem vám za 110 miliónov sledovateľov, sľubujem že sa budem naďalej starať a hovoriť pravdu, ale čo je dôležitejšie, každý jeden z vás mi zmenil život. Som veľmi vďačná.”

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tinka
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)