Aktuálne je vo francúzskom meste Cannes opäť poriadne rušno. V utorok totiž privítalo už 72. ročník medzinárodného filmového festivalu, kde sa priebežne predstavujú snímky z celého sveta vrátane Slovenska. Okrem toho sa prestížnej udalosti každoročne zúčastňuje množstvo hviezd, medzi ktorými tentokrát nechýba ani kráska Selena Gomez.

Napriek tomu, že to so známou speváčkou a herečkou Selenou Gomez vyzeralo ešte na konci minulého roku dosť vážne, nakoľko sa hviezdička Disney Channel liečila na psychiatrii, a dokonca jej výzor bol na míle vzdialený od Seleny, akú poznáme z videí či fotiek, dnes je už všetkému inak.

Selena Gomez

Bývalá priateľka Justina Biebera chytila svoju kariéru opäť pevne do rúk a začala sa na verejnosti ukazovať v tom najzvodnejšom svetle. Po fotografiách v podprsenke, ktorými uchvátila fanúšikov na sociálnych sieťach, zažiarila i na aktuálne prebiehajúcom filmovom festivale v Cannes.

Do Francúzska Selenu priviedla filmová novinka Mŕtvi neumierajú od Jima Jarmuscha, ktorú na červenom koberci odreprezentovala v štýlovom outfite, navrhnutom na mieru tímom luxusnej značky Louis Vuitton. Úsporný biely korzetík v kombinácii s dlhou sukňou s vysokým pásom v rovnakom odtieni spravil z brunetky doslova kráľovnú večera, pričom prítomných pánom musel pohľad na speváčkin dekolt a vykúkajúcu nožičku poriadne vábiť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Twitter, Instagram/selenagomez