Selena Gomez sa po pauze vracia definitívne späť aj na hudobnú scénu a potvrdzuje to vyhlásením o jej najnovšej spolupráci. Koho z kolegov si speváčka vybrala na nahrávanie najnovšieho duetu? 

Rok 2016 sa končí a spolu s ním sa končí aj trápenie pre mladú hviezdičku Selenu Gomez. Teda, aspoň to tak vyzerá. Svoje prvenstvo v hudobnej brandži potvrdila výhrou na American Music Awards a pre fanúšikov pripravuje nový album, na ktorý sa všetci veľmi tešíme. Podľa jej slov pôjde o zmes popu a dospelejšieho textu, hlavne o tom, ako je potrebné vážiť si samu seba a to, čo predstavujeme v reálnom živote, nie na sociálnych sieťach.

Po hitoch ako “Kill’em With Kindness” či “Hands To Myself” sa trocha odmlčala, avšak s príchodom nového roka sľubuje aj novú spoluprácu. Spojí sa totiž s kráľovnou latinskoamerického popu Paulinou Rubio.

,,Je to skutočná bojovníčka a dokáže spojiť akýkoľvek žáner,” hovorí o Selene speváčka pre magazín Vaninades. Paulina sa považuje sa za jednu z najdôležitejších a najreprezentatívnejších speváčok latinského popu, zahliadnuť ste ju mohli aj ako porotkyňu v speváckej šou “X Factor”. Uvidíme, čo spolu dievčatá vymyslia, tešiť sa však určite môžeme na nejakú dobrú tanečnú pecku.

Paulina Rubio – Me Quema

Selena Gomez – Kill Em With Kindness

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)