Selena Gomez (26) sa nepochybne radí medzi najkrajšie ženy sveta. Tmavovlasá umelkyňa počas Dňa matiek zverejnila záber z minulosti, kde môžeme vidieť, komu skutočne vďačí za svojej gény. Tá podoba totiž fanúšikom doslova vyrazila dych!

26 rokov a milióny na účte. Aj tak by sa dal opísať život Seleny Gomez, avšak pravda je úplne iná. Hudobná ikona má totiž za sebou ťažké obdobie, kedy musela v priebehu jedného roka zvládnuť náročnú operáciu a následný rozchod s partnerom Justinom Bieberom. Po ťažkých chvíľach skončila v psychiatrickej liečebni.

Mladej speváčke v najhorších časoch pomáhala najmä jej blízka rodina, a teda mama Mandy Teefey. Práve jej Selena venovala milé vyznanie počas príležitosti Dňa matiek, kde sa vyznala zo svojich pocitov. „Vďačím ti za môj život, mama,” speváčka uvádza pod fotkou, ktorá fanúšikov zarazila.

Na zábere z ďalekej minulosti môžeme vidieť Mandy, ktorá sa neuveriteľne podobá na svoju jedinú dcéru. „Myslela som si, že si to ty a držíš dieťatko. Vyzeráš úplne ako ona,” reagovala jedna z fanúšičiek. „Wau, vyzeráte úplne rovnako, ako dvojičky,” pridávajú sa ďalší priaznivci, pričom mnohí neverili vlastným očiam.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fotka z minulosti- Mandy Teefay s malou Selenou v rukách

Foto: Instagram/SelenaGomez, Twitter