Mladá speváčka Selena Gomez patrí medzi najobľúbenejšie celebrity súčasnosti, ktoré sa môžu pochváliť veľkým počtom fanúšikov. Pred pár dňami však pomyselnú kráľovnú Instagramu zosadila z trónu jej staršia kolegyňa z brandže, ktorá celý svet prekvapila priam fantastickou informáciou. Ktorá umelkyňa sa teraz môže popýšiť ,,najlajkovanejšou” fotkou?

Selena Gomez má za sebou vo svojich 24. rokoch neskutočné úspechy, a to nielen v profesijnom živote, ale i v súkromí. Jej účty na sociálnych sieťach patria medzi tie najsledovanejšie, vďaka čomu získala prednedávnom aj jedinečné prvenstvo. Jej snímka s Coca-Colou lámala rekordy sociálnych sietí a stala sa prvou fotkou, ktorá získala neuveriteľný počet “páčikov”. Len do dnešnej doby ich tam svieti vyše 6,3 milióna!

Sympatická speváčka a herečka však už nie je kráľovnou Instagramu a presunula sa o priečku nižšie. Toto neuveriteľné prvenstvo jej ukradla populárna kolegyňa z brandže, ktorá svojou netradičnou snímkou spôsobila doslova ošiaľ po celom svete. Prvé miesto si totiž uchmatla budúca trojnásobná mamička Beyoncé, ktorá ani nie za dva dni nazbierala takmer 10 miliónov likeov!

Foto: Instagram, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.