Krásna, úspešná, obdivovaná, milovaná a fanúšikmi prenasledovaná Selena Gomez šokovala iba pred pár dňami verejnosť, keď sa prevalili informácie o jej novom partnerovi. Napriek skutočnosti, že všetci pevne verili v obnovu jej vzťahu s Justinom Bieberom, prekvapila ich pomerne diametrálne odlišným výberom nového frajera. Selena totiž tvorí pár s kanadským spevákom a producentom The Weekndom!

Hviezda Selena Gomez, ktorá patrí v súčasnosti medzi najúspešnejšie celebrity hudobného priemyslu, zrušila pred niekoľkými mesiacmi svoje celosvetové turné, aby sa mohla liečiť z hlbokých depresií. I keď fanúšikovia predpokladali, že ich mala v dôsledku nezvládnutia rozchodu s expartnerom Justinom Bieberom, opak je zrejme pravdou. Dnes sa totiž Selena usmieva z náručia kanadského speváka a producenta The Weeknda, s ktorým tvorí pár približne od začiatku tohto roka.

Aj keď fanúšikovia odsúdili nový vzťah speváčky pomerne rýchlo, jablko zjavne nepadlo ďaleko od stromu. Ako sa totiž hovorí, ženy si vraj vyberajú muža podľa svojho otca. Keď uvidíte fotografiu z roku 1992, na ktorej sú zachytení Mandy a Ricardo Gomezovci, a teda rodičia krásnej speváčky, ostanete v nemom úžase. Nie Selena, ale práve The Weeknd totiž vyzerá ako priamy potomok ich rodiny, nakoľko sa až nápadne podobá na jej otca! Šialené, nemyslíte? :)

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)