Zdá sa, že 24-ročná speváčka je znova vo svojej koži. Po zdravotných problémoch je opäť na scéne, teda aspoň na tej instagramovej. Jej čerstvá fotografia totiž šokovala skoro každého a jej údajne nového priateľa zrejme tiež nepoteší.

Ak nežijete v jaskyni, určite vašej pozornosti neušlo, že Selena Gomez sa pred krátkou dobou dávala v ústraní psychicky dokopy. Podľa posledných dní je jasné, že speváčka je naspäť vo svojej koži a užíva si život mladučkej celebrity. Jej posledný záber na Instagrame šokoval milióny fanúšikov po celom svete. Speváčka je na ňom zachytená len s uterákom a tangáčmi, pričom celému svetu hrdo ukazuje svoje dokonalé pozadie. Fotografiu nespravil žiaden priateľ, nahú Selenu zvečnil fotograf Mert Alas. 

Mladej kráske sa evidentne opäť darí aj vo vzťahoch. Americké médiá ju totiž prichytili v Santa Monice, ako si užíva s rapperom a producentom The Weeknd. Niektorí však tvrdia, že celý románik je iba reklamný ťah, rapper totiž čoskoro zverejní video k novému singlu Party Monster, v ktorom by sa mohla ukázať aj samotná Selena. Tak uvidíme!

Fotografiu takmer nahej Seleny môžete vidieť TU!

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Twitter, Instagram