Selena Gomez vyzerá byť spokojnejšia ako kedykoľvek predtým a nové fotky z romantickej dovolenky v Taliansku to iba dokazujú. Zdá sa, že The Weeknd vie ako na ňu a dvojica sa od seba nepohne ani na krok. 

Mladá a úspešná speváčka je po všetkých životných peripetiách, ktoré prekonala v poslednom období, konečne spokojná. Teda, aspoň to tak vyzerá. Spolu s novým objavom, spevákom The Weekndom, si urobili výlet do Európy.

Dvojica si užíva spoločné chvíle vo Florencii a okrem spoznávania miestnych múzeí i pamiatok, spoznávajú aj samých seba. Ani jeden z celebritnej dvojice sa k vzťahu zatiaľ oficiálne nevyjadril, avšak očití svedkovia tvrdia, že sa správajú ako zamilovaní a nerozvážni pubertiaci. ,,Skutočne sa mu páči. Sú spolu celý čas a spevák sa o ňu úprimne zaujíma,” tvrdia zdroje z magazínu ,,E!News”.

Plané jazyky hovoria, že Selena využíva speváka len kvôli pozornosti. Potrebuje propagovať svoj nový album a vyhovujú jej pozitívne ohlasy aj zo strany fanúšikov The Weeknda. Kto vie, ako to v skutočnosti je, avšak táto veľká láska z ničoho nič je minimálne podozrivá. :)

Foto: Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)