Nový hit z dielne Seleny Gomez a nórskeho DJ-a Kyga dosiahol na Youtube len za necelé tri dni od publikovania obrovský úspech, vyše sedem miliónov pozretí! Aj vám sa zdá veľmi pravdepodobné, že pieseň sa stane novým letným hitom? My sme o tom absolútne presvedčené!

Dlho očakávaný tanečný singel, ktorý vznikol v spolupráci Selena Gomez & DJ Kygo, bol verejnosti zverejnený deň po Valentínovi. Aj keď je ešte len február, zdá sa, že skladba ,,Ain’t Me” sa stane jedným z najväčších letných hitov roku 2017!

Napriek tomu, že je dnes Selena šťastne zadaná s hudobníkom The Weekndom, mnohí fanúšikovia sa domnievajú, že song je venovaný expriateľovi speváčky Justinovi Bieberovi. V skladbe sa totiž spieva o Seleninej sladkej “sedemnástke”, o slobode a o tom, ako nikdy nevyrastie. Každý však dobre vie, že v tomto veku jej srdce patrilo práve Justinovi, s ktorým je bulvárom dodnes spájaná. Že by mu tým chcela niečo naznačiť? :)

Nový hit Seleny Gomez

Zdroj/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)