Selena Gomez, multitalentovaná speváčka, herečka, tanečníčka, módna ikona či tvár reklamných kampaní, má za sebou mimoriadne úspešný rok a ako sa zdá, tento sa bude niesť v podobnom duchu. Počas uplynulých mesiacov získala ocenenie ,,Žena roka”, no taktiež si prešla náročnejšími momentami, ktoré mali vplyv na jej zdravotný aj psychický stav. Dnes je však už umelkyňa niekde úplne inde a na trh prichádza s novým prekvapením!

Operácia obličky, návrat k bývalému frajerovi Justinovi Bieberovi či spory s mamou, ktorá sa po obnove bájnej ,,Jeleny” psychicky zrútila. Aj napriek týmto situáciám je tmavovláska stále dosť silná, aby si aj naďalej budovala svoju úspešnú kariéru. Na jar tohto roka predstaví interpretka hitu “Wolves” svoju ďalšiu módnu kolekciu kabeliek, ktorú navrhla pre módnu značku “Coach”. Pre túto kampaň vzniklo aj zopár nových fotografii, na ktorých sú kabelky (aj Sel, samozrejme) perfektne zachytené. Jedná sa o kúsky na rameno, do ruky, taktiež aj o listové kabelky.

Z posledných správ vieme, že ich cena je na slovenské pomery trochu vysoká, pohybujú sa v sume približne 400 dolárov. Avšak pozor, tieto ,,taštičky” sú skutočným zberateľským kúskom pre každú fanúšičku krásnej speváčky, všetky sú ňou totiž vlastnoručne podpísané! Ktorá je pre vás absolútne TOP? :)

Zdroj: Instagram, Eskipaper.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som otvorená novým možnostiam, rada píšem a naozaj ma to baví. Milujem hudbu, módu, cestovanie, tanec, a spánok :D Rada objavujem nové veci a nebaví ma stereotyp. Milujem všetko, čo sa týka Španielska a raz sa tam dúfam odsťahujem :D Dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť :)