Tú ženskú budete chcieť za najlepšiu kamarátku! Amerika ju miluje a celý svet jej leží pri nohách. Idol teenagerov, speváčka a herečka Selena Gomez, je vďaka svojej príjemnej povahe a srdečnému vystupovaniu jednou z najpopulárnejších osobností súčasnosti. Tentokrát si ju do svojej šou ,,Carpool” pozval aj jedinečný moderátor a zabávač James Corden, s ktorým predviedla skutočne brilantnú jazdu.

Neuveriteľných, takmer 12 miliónov (!!!) užívateľov YouTube si za necelé dva dni pozrelo epizódu šou Carpool Jamesa Cordena, ktorý si tentokrát do auta pozval krásnu speváčku Selenu Gomez. Nielenže bola po celý čas absolútne svojská a prirodzená, ale s moderátorom zažila aj jazdu na horskej dráhe či výlet do McDonald´s, kde dostala nápoj v pohári s textom vlastnej skladby! Okrem svojich najväčších hitov zaspievala aj skladbu od kamarátky Taylor Swift a nám nezostáva iné, ako konštatovať, že Sel je jednoducho úžasná. Nuž, Bieber si dnes môže búchať hlavu o stenu. :)

Foto/ Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)