Selena Gomez sa po psychických problémoch opäť stavia na nohy. To, že jej zdravotný stav sa konečne dostáva do normálu, dokazujú i najnovšie zábery, na ktorých americká speváčka predviedla radikálnu zmenu postavy. A čo to bruško?!

Nadaná hudobníčka Selena Gomez čelila uplynulé mesiace jednej prekážke za druhou. Po rozchode s raperom The Weekndom, transplantácii obličky či zásnubám jej životnej lásky Justina Biebera s inou ženou skončila v psychiatrickej liečebni, kde sa snažila opäť postaviť sa na nohy.

27-ročná brunetka si okrem lepšieho psychického stavu odniesla z kliniky i pár kíl naviac. Selena sa tak netajila tým, že plánuje na sebe znova zapracovať, aby sa vo svojom tele mohla opäť cítiť lepšie. Ako sa zdá, v krátkom čase sa jej to i podarilo.

Mladá milionárka sa totiž po pár týždňoch predviedla v reklamnej kampani, kde ukázala schudnutú postavičku. Po “väčšom” brušku už niet ani stopy, z čoho je zrejmé, že zajedaniu starostí kvôli mužom je nadobro koniec. Hoci je pravdou, že mnohí fanúšikovia toto “zázračne rýchle schudnutie” pripisujú práve úprave fotiek vo Photoshope.

Selena Gomez ukázala schudnuté bruško

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram, Twitter