Je tomu iba zopár mesiacov, čo sa Selena Gomez na istý čas stiahla do úzadia po tom, ako zrušila svoje turné s názvom Revival. Sčasti sa už o svojom liečebnom procese a hlbokých depresiách zverila aj verejnosti, no 14. septembra 2017 odhalila skutočnosť, ktorá všetkým vyrazila dych.

 

Krutý fakt

Disney hviezdička musela podstúpiť transplantáciu obličky, nakoľko sa jej stav v súvislosti so systémovým lupusom, ktorým trpí, zhoršovoval. Choroba je príznačná tým, že postihuje takmer každý orgán v tele a skôr či neskôr sa prejavia vážne následky. Ďalším typickým znakom je postih prevažne žien v mladom veku okolo 20-ky a Selena, bohužiaľ, mala tú smolu.

Selena Gomez transplantacia oblicky

Boj, ktorý nevieme zastaviť

Krásna bojovníčka oznámila dychvyrážajúcu správu prostredníctvom Instagramu, kde zverejnila fotografiu, ako leží v nemocnici a vedľa nej je v ďalšej posteli darkyňa novej obličky – Francia Raisa. Ohromný skutok, ktorým Selene pomohla, je niečo, čo ich bude spájať do konca života. Aj napriek tomu, že v súčasnosti mladá speváčka napohľad žiari šťastím, preskákala si už hrôzostrašné veci, o ktorých očividne fanúšikovia nemajú ani potuchy. Prajeme veľa síl!

 

Selena Gomez transplantacia oblicky

Selena Gomez podstupila transplantaciu oblicky

Zdroj | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk