Pred tým, ako Selena Gomez odštartovala svoj koncert v Louisville v rámci turné Revival, v zákulisí sa stretla so sedemročným dievčatkom Audrey Nethery. Tá trpí zriedkavým ochorením kostnej drene, Blackfan- Diamondovou anémiou. Audrey je Seleninou obrovskou fanúšičkou, a preto keď v stredu vystupovala v americkom štáte Kentucky, nemohla si vystúpenie nechať ujsť. Sympatická speváčka opäť ukázala svoju bezprostrednosť a s malou Audrey si zaspievala aj zatancovala! 

Malé dievčatko trpí kvôli svojej chorobe poruchou rastu, a preto nedosahuje fyzicky ani mentálne takú úroveň ako ostatné deti v jej veku. Napriek tomu sa teší zo života a keďže je Seleniným veľkým fanúšikom, stretla sa s ňou pred vystúpením v Louisville, Kentucky. Tam spolu v zákulisí strávili nejaký čas a Audrey predviedla svoje skvelé tanečné a spevácke schopnosti na skladbu „Love You Like a Love Song”. Čo na ne hovoríte, nie sú rozkošné?

Foto: Facebook | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)