Popová princezná Selena Gomez (24) už veľakrát dokázala, že aj keby si obliekla vrece od zemiakov, vyzerala by božsky! Tentokrát jej obvyklý štýl – à la ,,červený rúž, vlasy ledabolo zviazané do copu a extra vysoké podpätky”, ostal doma. Na rande sa Selena vybrala len v pyžame!

Po trojmesačnej kúre v liečebnom zariadení v Tennessee sa hviezdička pomaly vracia do pracovného tempa. Deň Vďakyvzdania strávila so svojou rodinou a po návrate do Kalifornie zas dobieha čas, ktorý nemohla tráviť so svojimi priateľmi.

Spolu s kamarátkou zamierila v piatok večer ex-priateľka Justina Biebera do jej obľúbenej mexickej reštaurácie El Cholo. Po večeri vyrazili obe priateľky na nákupy na promenádu v Santa Monice, kde sa však dlho nezdržali a namierili si to rovno do nahrávacieho štúdia!

V sobotu večer neunikla Selena s ležérne upraveným účesom pozornosti paparazzov, ktorí ju odfotili, ako v novom luxusnom pyžame, vysokých podpätkoch a čiernom dlhom kardigáne kráča nočnou ulicou! Sel si však na večernú prechádzku nevybrala len tak hocijaké pyžamo! Nočný úbor z jemného hodvábu za 350 libier je parádny úlovok, no stále je to len pyžamo! Napriek tomu v ňom bola Selena k zahryznutiu!

https://www.instagram.com/p/BNpAFKajKq_/

 

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram