Selena Gomez je mladá, krásna, uznávaná a talentovaná hudobníčka, ktorá je veľmi aktívna aj v charite a snaží sa pomáhať ľuďom po celom svete. Američanka opäť ukázala svoje veľké srdce, keď sa rozhodla podporiť dôležitý projekt, ktorý sa týka aj jej samej.

Populárna umelkyňa je na očiach verejnosti už od svojho útleho detstva, kedy sa z nej stala hviezda detského seriálu “Barney a priatelia”. Omnoho viac sa však zviditeľnila postavou v kúzelníckej snímke, v ktorej hrala taktiež hlavnú úlohu a vďaka tomu si po celom svete získala mnoho fanúšikov.

Selena sa okrem herectva naplno venuje aj hudbe či móde, vďaka ktorej sa stala ešte slávnejšou. Tú využila aj na dobré účely, keď sa angažovala v rôznych charitatívnych projektoch, a dokonca spolupracuje aj s UNICEF-om. Talentovaná hviezda opäť ukázala svoje veľké srdce, keď sa rozhodla podporiť výskum o lupuse. Nakoľko aj hudobníčke bola diagnostikovaná táto autoimunitná choroba, jej voľba rozhodne nebola zlým krokom. Selena totižto poskytla Keck School of Medicine aj štedrý finančný dar na ich pilotnú štúdiu, ktorá má pomôcť ľuďom s podobným osudom a obe strany neskrývajú svoje nadšenie zo vzájomnej spolupráce.

Foto: Instagram | Zdroj: People.com