Svetová speváčka Selena Gomez (26) má za sebou náročné obdobie. Po dlhšej mediálnej odmlke sa však konečne vracia do spoločnosti, naposledy počas svadobného dňa jej sesternice, kde doslova zažiarila. 

Selena Gomez sa po rozchode s Justinom Bieberom (25) doslova zosypala. Po sérií správ o jej hospitalizácii na psychiatrickej liečebni zaplavili bulvár fotografie, kde ju môžeme vidieť s pár kilami naviac. Kvôli nim si 26-ročná ikona zlízla poriadnu dávku negatívnych komentárov zo strany “hejterov”, ktorým však najnovšie vyrazila dych.

Hudobná diva sa totiž krátko po prepuknutí informácie o jej možnom vzťahu so spevákom skupiny One Direction Niallom Horanom ukázala na svadbe jej sesternice Priscilly DeLeon. Ak však čakáte, že na Selene boli vidieť následky liečby a vyzerala strhane či smutno, ste na omyle.

Gomez totiž na danej akcií stavila na klasiku a prišla v obtiahnutých čiernych šatách obopínajúcich jej ženské krivky. Dokonca ukázala hrdo aj spomínaných pár kíl naviac, ktoré jej však podľa nás len a len pristanú. K elegantným šatám doplnila jednoduchý vlnitý účes a jemný make-up, čo dotvára dokonalý styling vhodný na svadobnú hostinu. Čo poviete?

Takto vyzerala Selena Gomez na svadbe

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

🥺❤️

A post shared by shelley & sophie (@dailydoseofsel) on

Foto: Twitter, Instagram/Dailydoseofsel | Video: Instagram/Dailydoseofsel