Je úplne prirodzené, že ľudia majú radi zmenu. Meníme šatník, meníme farbu nechtov či vlasov, častokrát meníme aj svoj celkový štýl. Pokiaľ ale nie ste Selena Gomez, najpopulárnejšia, najobľúbenejšia a momentálne aj najvplyvnejšia celebrita súčastnosti, všimne si to akurát tak váš priateľ. A aj to musíte mať šťastie. 

Americká speváčka, pôvodom z Texasu, sa tento rok stala tvárou značky Pantene a prezentuje tak silné a krásne vlasy. Avšak nudná tmavá hriva ju zjavne omrzela, a tak sa odvážila pre menšiu zmenu. Prestávku, ktorú má momentálne medzi koncertami na turné ,,Revival”, vyplnila naozaj originálne. So svojou dvornou stylistkou Marissou Marino vlasy trochu skrátili, presvetlili a pridali ofinu! Už vo videoklipe ku skladbe ,,Hands To Myself” sme mali možnosť vidieť Selenu s ofinou, ktorá jej veľmi pristala. Niekdajšia hviezda kanálu Disney tak vyzerá oveľa štýlovejšie a spokojní sú aj fanúšikovia. Ktovie, či v tom náhodou nebude aj nový chlap. :)

 

snap//selenagomez 👻 #ad

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Foto: Youtube, Instagram | Video: Youtube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)