Najvyšším počtom foloverov na Instagrame sa môže pýšiť firemný profil samotného Instagramu. Sleduje ho viac ako 191 miliónov ľudí, na krk mu však pomaly, ale isto začínajú dýchať aj svetové celebrity. Najbližšie má k nemu Selena Gomez!

100 miliónov sledovateľov! To je ale číslo. Presne toľko má najnovší kráľ Instagramu, ktorému sa ako prvému, ak nerátame firemný profil obrázkovej spoločnosti, podarilo pokoriť túto hranicu. Pardon, kráľovná. Za 100 mega si právom sadla na instagramový trón americká speváčka Selena Gomez, ktorej ešte minulý rok patrila len piata priečka s počtom 40 miliónov sledovateľov. Za rok si teda stihla pritiahnuť na svoju stranu celkom dosť fanúšikov. S pomerne veľkým odstupom za ňou nasledujú Taylor Swift s 91,5 miliónmi,  Beyoncé s 85,4 miliónmi či Ariana Grande s 85,1 miliónmi sledovateľov.

24-ročná speváčka v týchto dňoch trpí depresiami, kvôli ktorým zrušila aj časť európskeho turné. Fanúšikovia tak môžu veriť, že aspoň táto správa Selenu poteší a opäť s nimi začne komunikovať, keďže je už niekoľko týždňov na Instagrame pasívna a nepridala ani žiadnu fotku.

Selena Gomez – Kill Em With Kindness

Foto: hdfreewallpaper.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.