Oddych Šeherezáda po pôrode len v plavkách: Za tieto fotky ju budú ženy...

Šeherezáda po pôrode len v plavkách: Za tieto fotky ju budú ženy zbožňovať!

Vysmiata, spokojná a odpočinutá – presne takto pôsobí svetoznáma predstaviteľka slávnej Šeherezády z telenovely Tisíc a jedna noc len štyri mesiace po narodení druhého dieťatka. Herečka Bergüzar Korel sa za popôrodné krivky ani trošku nehanbí, čím bezpochyby podporí a inšpiruje nejednu žienku.

Hlavní hrdinovia z tureckej telenovely tvoria dlhoročný pár aj v súkromnom živote. Prednedávnom sa dokonca stali dvojnásobnými rodičmi, keď krásna tmavovláska priviedla na svet zdravého synčeka Hana.

Obľúbenej hviezde sa prebytočných kilečiek doposiaľ zbaviť nepodarilo, ťažkú hlavu si z toho ale určite nerobí. Seriálová hrdinka si dopriala letný relax na lodi, kde so všetkou hrdosťou vystavila na obdiv prirodzené a nijak neupravené popôrodné krivky.

Bergüzar očividnú nadváhu ani celulitídu na stehnách pred verejnosťou vôbec neskrýva, dokonca rozdáva úsmevy na všetky strany. Z jej pohľadu sa dá ľahko vyčítať, že vlastné “mamičkovské” telo prijala presne v takom stave, v akom sa nachádza, za čo si od mnohých fanúšikov vyslúžila obrovské ovácie.

Fotky Šeherezády v plavkách si pozriete —TU—

Turecká herečka si tehotenstvo naplno užívala

Zdroj|Foto: Berguzarkorel