Každá z vás už určite zažila rande, na ktoré namiesto zidealizovaného ,,pána Božského” prišiel totálny lúzer. Častokrát je to dôsledok internetových zoznamiek, na ktorých sa každý prezentuje v tom lepšom svetle. No keď príde na krájanie chleba, v tomto prípade na prvé rande, vysnený muž- prototyp dokonalej bytosti a spriaznená duša, sa v okamihu premení na odpudivú príšeru, ktorej sa po pár minútach budete chcieť urgentne zbaviť.

Tiež sa vám stalo, že ste sa veľmi tešili na dlho očakávané rande, ktoré sa v minúte zmenilo na katastrofu? Pripravili sme pre vás zoznam siedmych najhorších mužov, ktorí vás dokážu odpudiť hneď na prvej schôdzke. Je to premúdrelý rozprávkar alebo perverzný alfasamec? Každá z nás má iné kritéria a hranice prístupnosti. Pozrite si zoznam tých najhorších.

1. Premúdrelý rozprávkar

Takýto typ chlapa vás už na začiatku rande nepustí k slovu a bude viesť dlhočizný monológ o svojich kvalitách a vedomostiach, kým vy tajne budete pod stolom písať sms najlepšej kamarátke, aby vám zavolala, že urgentne musíte ísť preč.

2. Perverzný alfasamec

Tento typ ide od začiatku bez okolkov na vec. Počas obaľovania sa pokojne obzerá i po iných ženách. Svojej koristi dáva perverzné návrhy, ktorých sa buď chytí alebo vezme nohy na plecia.

3. Namyslený fracek

Cez chat síce pôsobil inteligentne a priateľsky, no jeho namyslené, arogantné správanie vás vyvedie z miery.

4. Nevychovaný sedlák

Mať umelecké črevo a dar na písanie je krásna vec, len škoda, že tam sa nevychované, neokrôchané správanie vo forme nenapraviteľných zlozvykov neprejaví.

5. Držgroš

Tento typ sa nebude ani len unúvať, aby za vás zaplatil kávu. V tom horšom prípade vytiahne gastráč a poprosí vás, aby ste mu z neho vydali.

6. Posadnutý svojou Ex

Ďalší z kategórie chlapov, ktorý to dokáže zbabrať hneď na začiatku. Koho by predsa bavilo súperiť s bývalkou?

7. Manipulátor

Ak sa vás snaží zmanipulovať na prvom rande, viete si predstaviť, čo by robil o pár rokov? Takého ozaj nepotrebujete, vezmite si kabelku a utekajte kade ľahšie.

Našťastie existujú aj normálni chlapi, ktorí ženy balia prirodzeným a romantickejším spôsobom. :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.