Internet je plný poloprávd o tom, čo by muži zo ženských šatníkov najradšej vyhodili do zabudnutia a že, samozrejme, neznášajú balerínky, uggy či crocsy. Už by to možno takmer vyzeralo, že lodičky na desaťcentimetrovom (a viac) opätku sú jedinou povolenou obuvou, no pozor. Tu je zoznam vecí, ktoré sú nielen pohodlné a ľahko kombinovateľné, ale dokonca ich aj muži považujú za neskutočne príťažlivé!

 

Nahý chrbát

Rafinovaný nahý chrbát priťahuje zrak mnohých mužov, veď povedzme si úprimne, vyprsených žien chodí po uliciach stovky. Či už zvolíte decentné šaty alebo hriešny top, nezabúdajte na základné pravidlo: Podprsenku nesmie byť vidieť za žiadnych okolností!

Vysoký chvost

Zaspali ste a máte dnes skutočne ,,zlé” vlasy? Tento účes môže byť vašou dokonalou záchranou, ktorú muži dokonca považujú za veľmi príťažlivú alternatívu úpravy vlasov. Vyniknú pri ňom lícne kosti a tvár sa opticky zúži.

Ľahké letné šaty

V zime síce nie sú príliš vhodné na bežné nosenie, ale nezabudnite na ne v lete, kedy ich môžete vyhlásiť za svoju druhú kožu. V jemnom materiáli vznášajúcom sa vo vetre budete pôsobiť ako nežné víly a muži budú mať potrebu ochraňovať vás.

Kožená bunda

Či už si to muži chcú alebo nechcú priznať, emancipácia žien na nich v malej miere pôsobí atraktívne. Preto nič nepokazíte ak svoje nežné ženské ,,JA” oblečiete do drsnej motorkárskej bundy. Nezabudnite však ani na svoju jemnejšiu časť, ktorú nechajte v tomto kontraste taktiež vyniknúť.

Over sized svetre

Vyzeráme v nich útlo a bezbranne, ale pozor na veľkosť. Aj keď má byť sveter trochu väčší, nesmieme to prehnať, inak sa môže stať, že budeme vyzerať ako vo vreci s otvorom na hlavu. Doplňte ich úzkymi nohavicami, aby vynikla silueta vášho tela a ľubovoľnými topánkami (balerínky a uggy nie!).

Čipka

Áno, ďalší dôkaz nežnosti a jemnosti. Muži jednoducho milujú, keď sme ženami. Na čipku ale pozor! Neprežeňte to. Oveľa elegantnejšie ako celé šaty ušité z tohto materiálu sú šaty, ktoré majú na sebe iba jeden čipkovaný detail.

Modré rifle a biely top

Nestarnúca klasika, ktorá sa dokáže zmeniť z nudy na skvelý outfit pridaním výrazného doplnku. Nedáte na ňu dopustiť v tie rána, keď sa vám nechce ani vyliezť z postele, nie to ešte vymýšľať čo na seba. Jednoduché a našim jednoduchým mužom sa to jednoducho páči. :)

Zdroj: YouTube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.