Hoci sa veľa celebrít z Hollywoodu usiluje o potomstvo až vo veku nad 30 rokov, prípadne si dokonca volia adopciu detí z iných krajín, niektoré hviezdy sa stali mamičkami a oteckami ešte ako teenageri!

 

Jamie Lynn Spears

V roku 2007, keď mala Jamie Lynn, mladšia sestra Britney Spears, len 16 rokov, hrala na stanici Nickelodeon v seriáli ,,Zoey 101″. Práve v tom čase sa zistilo, že je mladá herečka tehotná, z čoho bol okamžite poriadny škandál. Dcéru Maddie Briannu, ktorú čakala s vtedajším priateľom Caseym Aldrigom, porodila v roku 2008. Po rozchode s Caseym sa odsťahovala do Nashvillu a vydala country album. Neskôr sa v roku 2014 vydala za podnikateľa a majiteľa firmy ,,Advanced Media Partners”, Jamieho Watsona.

#billboards2016

A post shared by Jamie Lynn Spears (@jamielynnspears) on

 

Lil Wayne

Americký spevák, rapper a skladateľ má štyri deti, pričom jeho prvá dcéra Reginae prišla na svet, keď mal Lil Wayne len 15 rokov. Dnes má spevák, vlastným menom Dwayne Michael Carter Jr., 33 rokov a je zasnúbený s 29-ročnou taliankou Dheou Sodano.

 

Minulý rok sa Lil Wayne objavil so svojou dcérou v známej relácií, vysielanej na stanici MTV, ,,Sladkých šestnásť”. Reginae zaplatil veľkú narodeninovú oslavu, na ktorej vystúpila hviezdna Nicky Minaj a ako darček od svojho otca dostala dve autá! :)

 

Roseanne Barr

Roseanne Barr, nezabudnuteľná a aj v našich končinách veľmi dobre známa komička zo seriálu ,,Roseanne” (1988 – 1997), bola ako dievča vylúčená zo strednej školy a v osemnástich rokoch porodila dcéru. Dala ju však na adopciu. Keď však začala jej popularita stúpať, bolo pre ňu ťažké chrániť si súkromie a novinári dokonca vypátrali jej dcéru, ktorú následne prenasledovali. V súčasnosti má Roseanne tri dcéry, troch synov a jedno vnúča.

One more from last night on @latelateshow w/James Corden.

A post shared by Roseanne Barr (@officialroseannebarr) on

 

Aretha Franklin

Jedna z najlepších speváčok všetkých čias si právom zaslúži označenie ,,mladá mamička”. Aretha Franklin totiž porodila svojho prvého syna Clarencea ako 12 ročná a druhého Edwarda ako 14 ročná. Doteraz však diva neodhalila mená otcov jej detí. Isté však je, že si na živobytie dokázala zarobiť aj sama bez muža, vďaka jej jedinečnému speváckemu talentu. Do minulého roku bol jej majetok odhadovaný na približne 60 miliónov amerických dolárov.

 

Whoopi Goldberg

Whoopi mala len čerstvých 17, keď otehotnela počas rehabilitácií s jej poradcom Alvinom Martinom. Následné manželstvo ale netrvalo dlho, herečka sa totiž snažila preraziť v Hollywoode, čo sa jej napokon aj podarilo. Jej dcéra Alex Martin však zopakovala históriu a matkou dcéry Amarah Skye sa stala ako 14-ročná. V súčasnosti už má Whoopi vnúčat viacero a ako sama prezradila, v chúťkach na skoré rodičovstvo sa ich snaží krotiť. ;)

#oscsrs with mom #WhoopiGoldberg #weslay

A post shared by Alex Martin Dean (@alexmartindean) on

 

Solange Knowles

Aj ,,malá sestra” slávnej Beyoncé- Solange patrí do radov mladších mamičiek. Dieťa mala ako 17-ročná so svojim 19-ročným priateľom Danielom Smithom vo februári 2004. V roku 2007 sa ale rozišli a Solange sa vydala v roku 2014 za producenta Alana Fergusona.

                    

Oprah Winfrey 

Najznámejšia a najvplyvnejšia moderátorka sveta bola tehotná už ako štrnásťročné dievčatko a svoje rastúce brucho schovávala pod oblečením, pretože sa bála odsudzovania a reakcií svojho okolia. Krátko po pôrode jej dieťa v nemocnici zomrelo. Oprah mala veľmi zlé a búrlivé detstvo sprevádzané zneužívaním a obťažovaním. Svoje tajomstvo držala v tajnosti až do roku 1990, kedy ho predala médiám za 19 000 dolárov. Dnes je moderátorka bezdetná, no neustále sa venuje zlepšovaniu životov ohrozených a mladých dievčat. V roku 2007 dala v Južnej Afrike postaviť školu Oprah Winfrey Leadership Academy.

Foto: Instagram