Ďalšie kolo šou Tvoja tvár znie povedome prinieslo opäť kopec zábavy, o čo sa postaralo najmä vystúpenie komika Františka Košarišťana. Fero Joke si na svoju adresu vypočul zo strany poroty samé komplimenty, avšak niektoré slová mali pre interpretku, ktorú imitoval, trpkú príchuť. Čo hovorí speváčka Sisa Lelkes Sklovská na uštipačné hodnotenie herečky Zuzany Šebovej?

„Vy ste veľmi sympatická mladá dáma,” zaznelo z úst porotkyne Zuzany Šebovej po tom, ako sa dostalo na rad hodnotenie vystúpenia Fera Jokea v úlohe Sisy Lelkes Sklovskej. Hviezda Hornej Dolnej podnapitým tónom imitovala legendárnu hlášku speváčkinho manžela Juraja Lelkesa, ktorá bola svojho času mimoriadne vychýrená.

„Ja som osobne nevedela, že Sisa Sklovská má nejakú svoju vlastnú pieseň. Teraz už chápem, prečo má len jednu… Sú interpreti, ktorí majú sto piesní a nič a takí, čo majú jednu a tiež nič,” šokovala Zuzana, pričom jej vyjadrenie zaskočilo aj účinkujúcich Evu Evelyn Kramerovú a Braňa Mosného, ktorých zdesené tváre zachytila kamera.

Netrvalo dlho a komentár budúcej dvojnásobnej mamičky sa dostal i k samotnej Sise, ktorá z neho potešená určite nebola. Mám kopu hitov, ktoré som nahrala, ktoré sú moje pôvodné. A keby som sa ja osobne pasovala do toho, že chcem byť popová speváčka, tak sa o to postarám. Mala by som okolo seba fantastických ľudí, ktorí by to z marketingovej stránky, samozrejme, vedeli rozbehnúť. No vôbec sa o to vôbec. Venujem sa hlavne divadlu a mojim pôvodným muzikálom. Venujem sa mojej koncertnej profesii, ktorú robím a som aj profesorka na akadémii. Nepasujem sa za popovú speváčku. To znamená, že ak Zuzka Šebová nevie o tom, že robím nejaké pesničky, tak za to ja nemôžem. Asi nepozná štýl mojej profesie a nemá ani poňatie, čo vlastne robím, znie reakcia rodáčky zo Žiliny, ktorá uviedla i to, že je najmä divadelná speváčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,To znamená, že som muzikálová a operná diva, tak ma všetci volajú, to som ja nevymyslela a okrem toho som multižánrová speváčka. To znamená, že čo sa týka popu, nepasujem sa za popovú speváčku,pre Pluska.sk ozrejmila Sisa.

Zdroj: Pluska.sk, TV Markíza, YouTube | Foto: Markíza.sk