Megan Fisher to v detstve asi ako väčšina slečien s kilami navyše vôbec nemala ľahké. Posmešky a vulgárne osočovania ju tak prinútili vystriedať množstvo diét, ktoré však nezaberali. Mladá žena si preto povedala dosť a prijala svoje telo také, aké je.

Meghan bola kvôli svojej obéznej postave dlhé roky terčom ostrých posmeškov, ktoré ju pochopiteľne psychicky ničili. A hoci sa mladá žena približne v 20-tke o chudnutie pokúsila niekoľkokrát, žiadna z diét jej v boji s kilami nepomohla. K dobrému pocitu slečne nepridával dokonca ani priateľ či práca, ktorú z duše neznášala.

Napokon si Meghan v hlave poupratovala a uvedomila si, že na to, aby bola spokojná a šťastná, vôbec nepotrebuje dokonalé telo – táto myšlienka jej dopomohla k tomu, aby sa aj vo veľkosti XL cítila komfortne a sebavedomo. Svoj postoj tak teraz prostredníctvom Instagramu posúva i ostatným dievčatám, ktoré skľučujú komplexy z obéznej postavy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

28-ročná učiteľka dnes dokonca nemá problém predviesť sa celému svetu iba v plavkách, a to i napriek tomu, že ju mnohí bombardujú komentármi, že vyzerá ako veľryba. Meghan si negatívne reakcie nevšíma a sústredí sa na to, aby ukázala iným, že sa môžu cítiť skvelo s akýmkoľvek nedostatkom. Jej fotky v plavkách nájdete na konci článku.

Megan v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/mmmeganfisher