V piatkom dieli SuperStar všetkých uchvátil Sebastian, a to nielen hudbou, ale i životným príbehom. Adoptovaný mladík zaujal vlastnou piesňou a podarilo sa mu dojať aj drsného kata Paľa Haberu. Vďačnosť talentovaného pesničkára chytá za srdce! 

Vystúpenie Sebastiana, ktorý bojuje s detskou mozgovou obrnou, ohromilo stovky divákov. Tí na sociálnych sieťach sypali jednu pochvalu za druhou. Vlna pozitívnych reakcií neostala bez odozvy – nádejný muzikant odpísal jednotlivo na desiatky z nich, čo sa u vychádzajúcich hviezd nevidí často.

30-ročnému sympaťákovi sa síce postúpiť nepodarilo, no vďaka svojmu účinkovaniu v speváckej šou si vybudoval základňu fanúšikov, ktorým sa prihovoril aj v krátkom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ahoj, zdravím vás! Obzvlášť na Slovensko. Ja som neskutočne dojatý, aj pred chvíľou som plakal ako korytnačka, pretože tam práve odvysielali diel SuperStar, v ktorom som hral a spieval svoju pesničku. Píšete mi nádherné reakcie, ďakujete za ten text, zdravíte moju maminku, môjho brata. Pozdravy strašne rád odkážem. Je to neskutočne krásny pocit vďačnosti, takže ja som vám chcel takto naozaj veľmi poďakovať a, samozrejme, budem aj odpovedať, takže majte sa krásne,“ zdraví na sociálnych sieťach s obrovskou úctou a pokorou Sebastian.

 

Foto/Zdroj: TV Markíza, Facebook – Sebastian Dejmek, streamable.com