V uplynulom roku sa v slovenskom šoubiznise doslova roztrhlo vrece s obrovským baby boomom, nakoľko sa viacero celebritných osobností dočkalo novonarodených potomkov. Do klubu viacnásobných oteckov sa zaradil aj populárny herec, zabávač a scenárista v jednej osobe Andy Kraus. Ten dokonca prehovoril o plánoch do budúcna, kde by nemusela chýbať ani žiadosť o ruku…

Úspešný tvorca vydarených sitcomov v októbri privítal na svete dcérku Adelku, ktorá spečatila jeho lásku so sympatickou plavovláskou Jankou. O tom, že dvojica to spolu myslí naozaj vážne, tak svedčí nielen vytúžené dieťatko, ale i úvahy o vstupe do zväzku manželského.

andy kraus dcéra

Hlavný hrdina seriálu Susedia má za sebou 17-ročné manželstvo s ex-partnerkou Danielou, odkiaľ si „odniesol“ dve deti v teenagerskom veku. Tie sa aktuálne tešia zo sestričky, pričom trojnásobný otec sa vôbec nebráni myšlienke postaviť pred oltár ešte aj druhýkrát.

Kraus dokonca prehovoril o svadbe

Na otázku od Nového času, týkajúcu sa toho, či sa Jankin status priateľky v dohľadnej dobe zmení na iný level, Andy pohotovo reagoval. ,,Určite sa zmení,“ prezradil, dodávajúc, že sobáš síce nateraz na programe dňa nie je, no keď nastane tá správna chvíľa, určite túto možnosť zvažujú.

,,Nechám to ako prekvapko,“ Kraus priblížil svoje predstavy o žiadosti o ruku či svadobných plánoch, nakoľko by si pre čerstvú maminu zjavne chcel pripraviť niečo zaujímavé, o čom by vopred netušila. Je teda veľmi pravdepodobné, že známy scenárista by si po boku o 19 rokov mladšej polovičky mohol vstup do chomúta okúsiť znovu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial