Kým minulý rok o takomto čase Dominika Cibulková odpočítavala posledné dni do pôrodu, dnes si už môže opäť užívať zábavu s priateľmi a ohurovať postavičkou, akou sa pýšila pred tehotenstvom. Pozrite, ako sa známa tenistka predviedla na štvrtkovej oslave svojej kamarátky!

O Dominike všetci vedia, že je vášnivou milovníčkou módy, ktorá žiadnu špeciálnu príležitosť, čo sa týka vizáže, nenecháva na náhodu. Aj pred včerajšou oslavou kamarátky Natálie Selvekovej, riaditeľky vychýrenej estetickej kliniky, využila pomoc svojich dvorných odborníkov.

dominika cibulkova

Ešte pred tým, než atraktívna mamička vyrazila za partiou priateľov do centra Bratislavy, fanúšikom na Instagrame predviedla svoj hviezdny look. O dokonalé vlasy a make-up sa Dominike postaral vizážista Patrik Suši Veselý a odvážny outfit nakombinoval stylista Andrej Kusalík.

Očarujúca blondínka v trendy zelených kraťasoch a úspornom rifľovom topíku predviedla schudnutú postavičku, akou sa pýšila v čase, keď ešte nenosila pod srdcom synčeka Jakubka. Outfit doplnila elegantným bielym sakom a originálnymi lodičkami na pyramídovom opätku, ktoré sú vyrobené z odolného termoplastu PVC a ozdobené brošňou Swarovski. Ich cena je približne 1000 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova